Татарстан Республикасы җыелма командасы-бадминтон буенча Россия команда чемпионатының бронза призеры.

2018 елның 11 октябре, пәнҗешәмбе

Ярышлар 7-9 октябрь көннәрендә Раменск шәһәрендә узды. Безнең команда составында Казан, Саба һәм Алексеевск районнары вәкилләре катнашты: Евгения Косецкая, Әмир Хәмидуллин, Виктория Воробьева, Александр Василькин, Ольга Иващенко, Анастасия Редькина, Михаил Гелашвили, Алина Романко, Екатерина Кадочникова, Павел Монич, Мария Малыгина, Дарья Джеджула, Тимур Вәлиуллин, Таймаз Гареев, Регина Галиәхмәтова һәм Кристина Липовская.

Команданы җиңүләре белән котлыйбыз. Аларга сәламәтлек һәм уңышлар теләп калабыз.

Яшьләр эшләре һәм спорт бүлеге

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: