декабрь, 2017 ел
җомга

Бүгеннән Саба районында Инвалидлар ун­көнлеге башлана. Бу көннәрдә физик мөм­кинлекләре чикләнгән райондашларыбыз өчен түбәндәге чаралар үткәреләчәк

Саба бистәсенең 2 нче номерлы “Эллуки” балалар бакчасында музыка җитәкчеләре өчен “Балалар бакчасында балаларга музыкаль белем бирүдә яңа технологияләр куллану” дигән темага район семинары булып узды.

30 ноябрь көнне район китапханәсенең уку залында “Өлкәннәр” клубының чираттагы утырышы узды. Очрашуга Саба һәм Теләче районнары буенча пенсия фонды идарәсенең җитәкчесе Якупова Фәридә Шәүкәт кызы һәм пенсия билгеләү бүлеге җитәкчесе Тимергалиева Лилия Фоат кызы чакырулы иделәр.

30 нчы ноябрь көнне Лесхоз урта мәктәбендә өстәмә белем бирү педагоглары өчен «Укучыларның иҗади потенциалын үстерү һәм камилләштерү өчен мөмкинлекләр тудыру» темасы астында...

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: