Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетының Санитария-эпидемияләргә каршы комиссиясе карары

2020 елның 24 ноябре, сишәмбе

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетының 12.11.202020 №45 санитар-эпидемияләргә каршы комиссиясе карарының «12 пункты нигезендә, барлык милек рәвешендәге предприятиеләрдә, учреждениеләрдә һәм оешмаларда яңа коронавирус инфекциясен, гриппны һәм башка ОРВИны профилактикалау буенча санитар-эпидемиягә каршы таләпләрне үтәү буенча эшне көчәйтүне сорыйбыз. Исегезгә төшерәбез, мобиль төркемнәр бозуларын ачыклау буенча рейдлар дәвам итә, алар нәтиҗәләре буенча күрсәтмәләр бирелә һәм физик затларга да, юридик затларга да беркетмәләр төзелә.

Решения санитарно-противоэпидемической комиссии Кабинета Министров Республики Татарстан №45 от 12.11.2020

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: