Рәсми Портал
ТР Рәисе
ТР Дәүләт Советы
ТР Хөкүмәте
Дәүләт хезмәт күрсәтүләре
ТР шәһәрләр һәм районнары
рус
тат
Саба муниципаль районы
рус
тат
Сорау бирү
Район турында
Муниципаль берәмлек башлыгы
Идарә органнары
Авыл җирлекләре
Эшлекле өлкә
Оешмалар
Районда дин мәсьәләләре
Район оешма-предприятиелэре
Саба районында эшләнгән
Координатлар ярдәмендә, социаль инфраструктура объектлары буенча бушлык белешмәләре
Инвестиция паспорты
Район тормышы
Җиңү Көне 2024
Саба контроль
SABA BALAHONER
Профсоюз тормышы
Дәүләт һәм муниципаль хезмәтләр
Муниципаль тикшерү
Иҗтимагый Совет
Муниципаль заказ
Тикшерү планнары һәм нәтиҗәләре
Муниципаль хезмәт
Коррупциягә каршы көрәш
Муниципаль район комиссияләре
Район икътисады һәм күрсәткечләре
Социаль өлкә
Төзелеш, архитектура һәм ТКХ
Тематик бүлекләр
Элемтә
Кулланучылар хокукларын яклау
Социаль эшкуарларга һәм социаль юнәлешле коммерциячел булмаган оешмаларга ярдәм итү
Инициативалы бюджетлаштыру
Милли проектлар
Туризм
Саба районына ничек барып җитәргә?
Район тарихы
Экскурсия маршрутлары
Спорт туризмы
Сәламәтләндерү һәм медицина туризмы
Сәнәгать туризмы
Кайда тукталырга?
Кайда ашарга?
Район вакыйгалары һәм чаралары
Саба - Татарстанның Чишмә муенсасы
Экологик туризм
Документлар
Хокукый мәгариф
Саба муниципаль районы җәмәгать тыңлаулары һәм җәмәгатьчелек фикер алышулары
Җайга салу йогынтысын бәяләү
Статуслы документлар
Документлар проектлары
Саба муниципаль районы Советы карарлары
Район Башлыгы карарлары
Башкарма комитет җитәкчесе карарлары
Саба муниципаль районы җирле үзидарә органнарыныңф норматив хокукый актларын рәсми бастырып чыгару
Муниципаль программалар
Күмәк килешү проекты.
Саба муниципаль районы Советы утырышына материаллар һәм проектлар
Муниципаль хокукый актларга шикаять белдерү тәртибе
Сөйләм теле һәм чыгыш ясау сәнгате нигезләре
Шәхси мәгълүматларны эшкәртүдә куркынычсызлык сәясәте
Матбугат хезмәте
"Саба Таңнары" газетасы
"Саба дулкыннары" ТРК
"Саба Дулкыннары" ТРК видеорепортажлары
"Дулкын" радиосы
Саба районы сайтлары
Фоторепортажлар
Видеорепортажлар
Район кунаклары өчен сораштыру
Гражданнар мөрәҗәгате
Интернет аша кабул итү
Отчетлар
Кабул итү көннәре һәм сәгатьләре
Гаризалар үрнәкләре
Гражданнар мөрәҗәгатьләре белән эшләү бүлекчәсе
Россия Федерациясе гражданнары мөрәҗәгатьләрен карау тәртибе турында
Законнар һәм положениелар
Кайнар линия
Еш сорала торган сораулар
Түләүсез юридик ярдәм
Коррупция фактлары турында хәбәр итү өчен элемтә
Муниципаль районнар
Саба муниципаль районы
Бәйрәм белән!
2018 елның 8 июле, якшәмбе
Бәйрәм белән!
Бүлешү:
БАРЛЫК ЯҢАЛЫКЛАРНЫ УКУ
СОҢГЫ ЯҢАЛЫКЛАР
4
май, 2024 ел
Фехтование буенча 1 нче Бөтенроссия (төбәк-ара) турнирының «Саба рапирасы» команда разряды
Бүген 2024 елның 4 маенда МБУ ДО СШ Саба-Арена фехтование буенча 1 нче Бөтенроссия (төбәк-ара) турнирының «Саба рапирасы» команда разрядының соңгы көне. Бүләкләү тантанасында хөрмәтле кунаклар катнашты. "Фехтование буенча олимпия резервы Республика спорт мәктәбе" дәүләт автоном учреждениесе директоры, СССРның халыкара класстагы спорт мастеры Шәймәрданов Илдар Равил улы. 2013 елгы һәм аннан яшьрәк команда разряды нәтиҗәләре Малай: 1 урын-Башкортостан-1 (Хуҗәхмәтов Илхан, Мамаев Максим, Галикеев Эмиль, Заһидуллин Александр) 2 урын-Татарстан-1 (Лазовой Семен, Иванов Родион, Попов Даниил, Краснов Егор) 3 урын-Башкортстан-2 (Садриев Мартин, Әхмәтов Кәрим, Усманов Артур) 4 урын-Ырымбур-1 (Павлов Виталий, Желнин Леонид, Сарычев Серафим) Кыз: 1 урын-Ырымбур-1 (Веретенникова Екатерина, Ярославцева Валерия, Болквадзе София) 2 урын-Татарстан-1 (Исмәгыйлева Самина, Кряжева Арина, Хафизова Дарина, Исанова Рената) 3 урын-Татарстан-2 (Гыйльметдинова Сафия, Шәймәрданова Айсылу, Гамидова Самира, Шәйхетдинова Рамина) 4 урын-Башкортстан-1 (Машкина Ева, Поспелова Ульяна, Мамаева Маления, Исаева Малика) 2010-2012 елгы команда разряды ярышлары нәтиҗәләре Егет: 1 урын-Татарстан-1 (Измаилов Самир, Вәлиуллин Динар, Лозовой Максим, Хәсәнов Амаль) 2 урын-Башкортостан-1 (Фәхретдинов Данияр ,Михеев Роман, Габдрахманов Аслан, Нәбиуллин Артем) 3 урын-Башкортстан-2 (Кузнецов Арсений, Мусин Самат, Даянов Алим, Кузнецов Вячеслав) 4 урын-Татарстан-2 (Котдусов Шамил, Шәрәфиев Нияз, Тимергалиев Нияз, Ядловский Тимур) Кыз: 1 урын - Татарстан-1 (Шубина Арина, Факимова Арина, Никифорова Дарья) 2 урын-Татарстан-2 (Исмәгыйлова Самира, Лозовая Варвара, Сәйфуллина Әминә, Хөснетдинова Ләйлә) 3 урын-Татарстан-3 (Касимова Самина, Киямова Камилла, Козлович Варвара, Вәлиәхмәтова Гөлназ) 4 урын-Татарстан-4 (Бондарчук Ангелина, Сироткина Софья, Фазлиева Амалия, Җамалиева Ясмина)
Консультация-Татарстан Республикасы территориясендә метеорологик күренешләрнең интенсивлыгы турында кисәтү
Консультация-Татарстан Республикасы территориясендә метеорологик күренешләрнең интенсивлыгы турында кисәтү
Шәмәрдән авылында балалар мәйданчыгы төзелеше
Шәмәрдән авылында күпфатирлы йортлар ишегалларында балалар мәйданчыклары төзү эшләре башланды.
Шәмәрдән авылында төзекләндерү
Шәмәрдән авылында юлларны норматив хәлгә китерү буенча эшләр алып барыла.
ЯҢАЛЫКЛАРГА ЯЗЫЛУ
Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә:
Creative Commons Attribution 4.0 International
Хата таптыгызмы?
Сүзне яки җөмләне билгеләгез һәм CTRL+ENTER басыгыз