Татарстан Республикасы территориясендә урманнарның югары һәм гадәттән тыш янгын куркынычы турында шторм кисәтүе

2024 елның 2 мае, пәнҗешәмбе

Хөрмәтле гражданнар! «Татарстан Республикасы Гидрометеорология һәм әйләнә-тирә мохит мониторингы идарәсе» фдбудан:

Урманнарның янгын куркынычы турында шторм кисәтүе

2024 елның 3 маеннан 8 маена кадәр Татарстан Республикасы территориясендә урманнарның янгын куркынычы югары булачак.

Татарстан Республикасы территориясендә урманнарның янгын куркынычы фаразы

2024 елның 3 маенда Татарстан Республикасының Әлки, Аксубай, Нурлат һәм Чирмешән муниципаль районнарында урманнарның янгын куркынычы югары булачак (4 класс).

Урыннарда урманнарның янгын куркынычлыгының 3 сыйныфы сакланачак.

Архивтан алынган Фото

Һәркайсы бәла-каза очрагында сез һәрвакыт «112» бердәм ашыгыч хезмәтләр чакыру номерына мөрәҗәгать итә аласыз. Шалтыратулар шәһәр һәм кәрәзле телефоннардан тәүлек әйләнәсе бушлай кабул ителә.

Россия гадәттән тыш хәлләр министрлыгының ТР буенча Баш идарәсенең" ышаныч телефоны " 8 (843) 288-46-96.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: